Zprávy - rok 2019

Vánoční poňuňání

10.12.2019

"Postupně se nám naplnilo celé ACéčko, všichni si za zvuků vánočních písní povídali nad šálky horkých svařáků. Zní to trochu jako vánoční besídka z nějakého domova pro seniory, že?"

Vánoční trhy v Norimberku

07.12.2019

"Pohádková atmosféra!"

Mikuláš na FaF

05.12.2019

"Navštívili také všechny akademické pracovníky, kteří pod výhružkou odvedení do pekel přislíbili mírnější chování do příštího roku. Všichni společně zpečetili předsevzetí perorálními farmaceutickými roztoky, které výprava přivezla."

Spolkový svařák

03.12.2019

"Toto Spolko pivko (svařák) se nelišilo jenom nápojem a prolínající se vůní hřebíčku a skořice, ale bylo i informačně laděno do Zahraničí."

Vousatý listopad

27.11.2019

"Jelikož farmaceutická fakulta je proslulá tím, že většinu ze studentů tvoří ženy, začali jsme přemýšlet, jak bychom se mohli do akce zapojit jinak, než pěstováním kníru."

Mozek - paměť - učení

26.11.2019

"Velkým přínosem přednášky paní doktorky nebyl jen kvalitní odborný obsah, ale i dovednost převádění teoretických znalostí do praxe. To celé poutavou formou."

S medvídkem do lékárny

20.11.2019

"Tento projekt byl opravdu nádherným zpestřením zimního semestru a jsme moc rády, že se ho v letošním roce podařilo obnovit a zároveň se těšíme, až po stresujících zkouškách vyrazíme zase."

Slavic Student Summit: Creating our future, Lublaň, Slovinsko

20.11.2019

"Cílem summitu bylo spojit reprezentanty studentských asociací z Východní a Střední Evropy a otevřít témata týkající se inovací ve vyšším vzdělávání a vliv studentů, tedy jak mohou studenti přispět k jeho lepšímu rozvoji."

Antibiotický týden

18.11.2019

"Cílem je hlavně vyvrátit mýty týkající se účinnosti antibiotik na virové infekce a chřipku, připomenout správnou prevenci proti těmto onemocněním a seznámit veřejnost s takzvaným CRP testem."

Time management

13.11.2019

"Naši trenéři nám dali spoustu cenných rad a tipů, jak zatočit s odkládáním plnění povinností a úkolů (zejména těch nepříjemných) na pozdější dobu."

Návštěva Spolkového piva

13.11.2019

"Studenti a zaměstnanci tvoří živý organizmus fakulty"

Spolkové pivko

13.11.2019

"Náš spolek nám nedá moc možnost vydechnout, protože pro nás pořád připravuje nové a nové akce a přednášky, za což jsme moc vděční."

Displaying results 1-12 (of 52)
  < 1 | 2 | 3 | 4 | 5  >