Národní studentská vědecká konference

14.05.2021

Dne 14. 5. 2021 se uskutečnila již po devatenácté Nadnárodní studentská vědecká konference, poprvé však zcela online. V každé ze 4 sekcí prezentovalo svou práci celkem 8 studentů. Po dvou z každé z fakult – Farmaceutická fakulta, Masarykova univerzita, Brno, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta, Univerzita Komenského v Bratislave a Univerzita veterinárného lékárstva a farmácie v Košiciach. Organizace se letos ujali kolegové z Bratislavy. Celé nadnárodní kolo zastřešila tradičně společnost Zentiva.

Z našich zástupců se na druhém místě v sekci farmaceutické technologie umístila Iva Hrdinová. V sekci chemické získal třetí místo Priam-Amedeo Houngbedji. Největší úspěch naše fakulta zaznamenala v sekci klinické a sociální farmacie, kde se na prvním místě umístila Eliška Voříšková a na druhém místě Adriana Magátová.

Všem umístěným gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci.

Všechny výsledky najdete ZDE.