Summer University in Basel

18.07.2022

Letní škola se konala od 18. do 22. července v Basileji.
Celou akci měl na starost spolek ze Švýcarska společně s Německým spolkem.

Studenti farmacie z téměř všech evropských zemí, měli nejen možnost dozvědět se o roli emoční inteligence ve zdravotnictví, ale také si užít všechny krásné památky, které Basilej nabízí. Od pondělního slavnostního zahájení až do čtvrtečního tematického večírku byly dny plné nových informací, nových zážitků a navazování nových přátelství.

c105e519-bb51-470b-b285-95daf5f98c8e.jpg

Workshopy a tréninky pod vedením kreativních a zkušených řečníků nám nepochybně poskytly nový úhel pohledu na emoce a jejich důležitost. Povídání nejen o empatickém vedení nebo antidepresivech, ale také poučení, jak budovat užitečné softskilly, učinilo vzdělávací program komplexním a zábavným.

Na druhé straně městská rally, plavání na Rýně, exkurze a veletrh kariéry nám ukázaly mnoho různých možností, kde pracovat, žít nebo si užívat života.

Celkově vzato, být součástí úžasné komunity EPSA a užít si vše, co akce nabízela, učinilo tento zážitek úžasným a nezapomenutelným.

3cca9b62-58ff-489a-8d1d-89214b0a1857.JPG