Veletrh bioanalytiky a farmacie

19.04.2023

Ako je už zvykom, 19.4. prebehol už 5. ročník Veletrhu bioanalytiky a farmacie organizovaný Spolkem českých studentů farmacie. Veletrh zahájila pani prodekanka, profesorka Lucie Nováková a následne mali možnosť jednotlivé spoločnosti prezentovať svoju činnosť formou krátkych prednášok. V priebehu celého dňa mali zároveň študenti možnosť sa v koridore fakulty oboznámiť až s 25 vystavovateľmi z rôznych spektier farmácie. Tradičné miesto mali lekárne, ale počtom alternatív ich prevážili farmaceutické IMG_1433_Watermarked.jpgfirmy, farmakovigilačé spoločnosti, spolky či nemocnice. Nechýbalo ani predstavenie možnosti uplatniť sa na pôde farmaceutickej fakulty v postgraduálnom štúdiu.

Veletrh zakončil pán dekan, docent Jaroslav Roh, losovaním tomboly, do ktorej jednotlivé spoločnosti prispeli cennými darmi. Veríme, že si z tohoto dňa odnášajú študenti rozšírené obzory, zistili, aké rôzne kariérne príležitosti ich po absolvovaní fakulty čakajú a vystavovatelia vedeli osloviť perspektívnych kandidátov na neobsadené pracovné pozície.

VÍCE FOTOIMG_1068_Watermarked.jpg