Veletrh bioanalytiky a farmacie
22.04.2026
Ahoj Teri, posielam report: Veletrh bioanalytiky a farmacie se konal 22. 4. a propojil studenty s lidmi z praxe a firmami z oboru. Během dne proběhly přednášky o aktuálních trendech, práci na různých pracovištích i možnostech uplatnění, nechyběl prostor na otázky a diskuzi.

Na stáncích se studenti mohli pobavit přímo se zástupci firem, zjistit víc o stážích nebo pracovních nabídkách a navázat kontakty. Součástí programu byla i soutěž o ceny, která akci trochu oživila.
Akce se zúčastnilo 25 vystavovatelů a veletrh navštívilo přes 400 návštěvníků. Věříme, že si na akci každý našel něco pro sebe a odnesl si užitečné informace i nové kontakty.
Šimon Janna, VP pro vnitro

