Členství

Členem může být každý student Farmaceutické fakulty, který vyplní přihlášku a zaplatí členský příspěvek (50 Kč na akademický rok).

Založit členství si můžete v úředních hodinách tajemníka, tedy každé pondělí 19-20 hod. v kanceláři SČSF (kolej Na Kotli, A2 224) nebo jindy po osobní domluvě.

Jaké jsou výhody členství?

• sleva na tisk v kopírovací místnosti SČSF
  • možnost zapůjčení si klubovny SČSF a využívat ji dle libosti
  • levnější permanentka do posilovny SČSF na Zámostí
  • uskladnění lednic a mikrovlnek přes prázdniny úplně zdarma
  • možnost vzdělávat se v zahraničí – stáž v rámci Student Exchange Programme od IPSF téměř ve všech zemích světa!!!
  • možnost zúčastnit se studentských kongresů IPSF a EPSA, kratších výměn se zahraničními studenty a dalších zahraničních akcí či projektů
  • levnější vstupné na všechny party pořádané Spolkem, často dokonce úplně zadarmo!
  • sleva 50Kč na vstupné na Farmaceutický ples
  • navíc budete součástí skvělé společnosti, která vám nejen zpříjemní dobu studia, ale také vám umožní získat zážitky a zkušenosti na celý život