Value Outcomes

28.02.2024

Společnost VALUE OUTCOMES aktuálně hledá absolventy farmaceutických nebo lékařských fakult na pozici ANALYTIK MARKET ACCCESS/HTA

Kdo jsme?

Jsme společnost, která působí v České republice více než 15 let a je lídrem v oblasti komplexních služeb market access, farmakoekonomie, ceny a úhrady zdravotnických technologií.

Disponujeme širokým týmem odborníků na medicínu, farmacii, zdravotní ekonomii, statistiku nebo matematické modelování.

Zajišťujeme komplexní služby ve fázi před uvedením léčivého přípravku a dalších technologií na trh (průzkumy trhu, úhradové strategie, farmakoekonomie/HTA, pricing) a ve fázi po uvedení léčivého přípravku na trh (outcomes research, ceny a úhrady, rozšiřování indikací). Pomáháme zrychlit vstup nových léků na trh a tím je zpřístupnit léčbu pacientům.

Co Vás čeká:

- příprava podkladů pro market access, vytváření strategií pro vstup nových technologií do úhrady

- analýza cenových a úhradových podmínek v rámci EU

- příprava zdravotně-ekonomických analýz pod vedení zkušených kolegů

komunikace se státními autoritami, Ministerstvem zdravotnictví, zdravotními pojišťovnami, odborníky ve zdravotnictví a farmaceutickými firmami

práce se zákonem o veřejném zdravotním pojištění a jeho prováděcími právními předpisy, správním řádem, zákonem o léčivech, rozhodovací praxí správních úřadů a správních soudů

práce s klinickými studiemi, doporučenými postupy léčby

možnost přednáškové a publikační činnosti

Nabízíme:

- osobní přístup v přátelském prostředí společnosti

- možnost odborného vzdělávání a profesního růstu

- 5 týdnů dovolené

- flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova v hybridním režimu

- zajímavé platové podmínky vázané na výkon

Požadujeme:

- vzdělání v oblasti farmacie, ekonomie, medicíny nebo jiných přírodních věd (matematika, modelování, statistika, chemie aj.)

- pokročilou znalost AJ

- spolehlivost, pečlivost, systematičnost, schopnost samostatné i kolektivní práce

- ochota učit se novým znalostem

- uživatelskou znalost práce s PC (především MS Excel a MS Word),

Pokud Vás pozice zaujala, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis na michaela.mandelikova@valueoutcomes.cz.

Pracovní nabídka: https://cz.linkedin.com/jobs/view/analytik-market-acccess-hta-at-value-outcomes-s-r-o-3833762075?trk=public_post_feed-job-posting-content

Více o firmě: https://valueoutcomes.cz/

VO_horizont-(1).jpg