Zprávy - rok 2015 a starší

Twinnet s Maďarskem, část II. - Budapešť

13.11.2015

"Potom nasledovala plavba loďou, pred ktorou sme si ešte spravili fotku na strome. Mali tam výborný strom... úplne ako stvorený na to, aby sa na ňom ľudia fotili."

Čaj o páté

11.11.2015

"11. 11. 2015 se v koridoru na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové konal Čaj o páté - soutěž v ochutnávání jednodruhových čajů."

EPSA Autumn Assembly, Malta

27.10.2015

"Mohla jsem vidět, jak funguje systém zdravotnictví v jiných zemích, a uvědomila jsem si, jak široké uplatnění studium farmacie přináší."

Twinnet s Maďarskem, část I. - Česko

28.09.2015

"Maďarské studenty jsme provedli po zákoutích Prahy, ukázali jsme jim muzeum v Kuksu i nutrie v Jiráskových sadech!"

Seznamovací kurz

15.09.2015

"První den vzal rychle za své a budoucí inteligence a bojovníci národa se museli odebrat s novými poznatky, jak o sobě samých, tak o svém novém okolí, ke spánku."

EPSA Summer University, Lisabon Seashore, Portugalsko

20.07.2015

"Jak z názvu Summer University vyplývá, důležitým bodem programu bylo i načerpání letní nálady na pláži u moře. A k tomuto relaxu nechyběl ani kopec zmrzliny. Prostě správné letní prázdniny!"

IPSC, Portoróž, Slovinsko

14.07.2015

"Na stretnutí len dodávam, že čas, ktorý som tam strávil, bol jeden z najkrajších živote."

IPSC, Portoróž, Slovinsko

14.07.2015

"Záverom tohto reportu by som ešte chcel pochváliť jednu akciu, konkrétne Photohunting. Bola to veľká sranda... mali sme za úlohu odfotiť sa ako držíme niečo hnedé, s rodinou s deťmi, ako skáčeme do vody, s nejakým zvieraťom, s niekým v uniforme a s niekým kto má na sebe tričko IPSC."

Nadnárodní studentská vědecká konference

11.05.2015

"Síly přijelo změřit 18 nejlepších studentů z Farmaceutické fakulty v Hradci Králové, Univerzity Karlovy v Praze; Farmaceutické fakulty Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně a Farmaceutické fakulty Univerzity Komenského v Bratislave."

Diskuze o stavu veřejného lékárenství v České republice

06.05.2015

"Hosty byla probrána především témata jako výkony lékárenské péče, možnosti ohodnocení práce lékárníka a problémy spojené s reexportem léčiv."

Studentská vědecká konference

22.04.2015

"Novinkou letos byl externí porotce v každé porotě."

EPSA Annual Congress, Toulouse, Francie

13.04.2015

"Na letošním Science Day (obdoba naší Studentské vědecké konference) se rozhodli výsledky svého výzkumu prezentovat dva naši kamarádi – Štefan Moravčík a Lucie Svobodová, která dokonce vyhrála soutěž o nejlepší vědecký poster!"

Displaying results 1-12 (of 55)
  < 1 | 2 | 3 | 4 | 5  >