Zprávy - rok 2018

Čaj o páté

21.11.2018

"Soutěž tradičně probíhala v koridoru Farmaceutické fakulty. Ten již před pátou hodinou voněl všemi možnými odvary, takže si procházející studenti a zaměstnanci mohli již z dálky všimnout, že se tu něco děje."

Antibiotický týden

12.11.2018

"Lidí kolem nás bylo mnoho, a tak šance na rozšíření naší myšlenky mezi širokou veřejnost byla velká. Člověk se nesmí nechat odradit prvním, druhým, ale ani třetím člověkem, který ho buď nepříjemným odseknutím anebo ignorujícím pohledem odmítne."

EPSA Autumn Assembly, Bělehrad, Srbsko

30.10.2018

"Můžete se zúčastnit široké škály soft-skillových tréninků, workshopů, nebo pokud máte zájem se dozvědět něco víc o fungování EPSY tak se můžete zajít podívat na GA (=General Assebly)."

Přednáška o zahraničí

17.10.2018

"Každý kongres se nese v duchu určitého tématu a tomu jsou také přizpůsobeny symposia, workshopy a soft-skill tréninky."

Mental health week

10.10.2018

"Jakožto budoucí farmaceuti se budeme setkávat s lidmi trpícími duševními chorobami častěji než ostatní. A je naší povinností těmto lidem jejich léčbu usnadnit."

Threenet s Portugalskem a Francií, část III. - Česko

10.10.2018

"Všichni jsme si společně užili pět krásných dní a společně se slavnostně rozloučili u svíčkové a pořádného piva. Věříme, že na nás a na naši zemi budou mít Francouzi a Portugalci hezké vzpomínky a že si odnesli i hojné zážitky."

Přednáška o SEPu

10.10.2018

"Díky tomuto programu je možné absolvovat zahraniční stáže po celém světě."

Seznamovací kurz

18.09.2018

"Je klidné, slunečné úterý. Do kempu u Stříbrného rybníka se ze všech koutů Česka i Slovenska začínají sjíždět novopečení studenti Farmaceutické fakulty v Hradci Králové. Seznamovací kurz nám právě začíná!"

Slovak - Polish - Czech Leadership Camp, Hradec Králové

07.09.2018

"Sobota i neděle byly plné soft-skillových tréninků, které se týkaly komunikace, řešení konfliktů, motivace, plánování projektů, podnikání, vyprávění příběhů a správného prezentování. Takových znalostí a dovedností, které nejsou součástí školních osnov."

SEP na Slovinsku

11.07.2018

"Důvody, proč jsem si vybrala právě Slovinsko, byly nejen úžasná země se skoro nedotčenou přírodou, ale také skvělý social programme připravovaný místními studenty farmacie."

Zahradní slavnost

15.05.2018

"Barmani odkorkovali lahve. Výčepní narazili sudy. Hostesky donesly chlebíčky a kremrole. Čerstvé prostředí zahrady dodávalo slavnosti šmrnc."

Nadnárodní studentská vědecká konference

10.05.2018

"Úroveň prací našich studentů byla tak výrazná, že nekompromisně obsadili první místa všech kategorií a ve 3 ze 4 i druhá místa."

Displaying results 1-12 (of 21)
  < 1 | 2  >