Vousatý listopad

03.12.2019

"Jelikož farmaceutická fakulta je proslulá tím, že většinu ze studentů tvoří ženy, začali jsme přemýšlet, jak bychom se mohli do akce zapojit jinak, než pěstováním kníru."

S medvídkem do lékárny

02.12.2019

"Tento projekt byl opravdu nádherným zpestřením zimního semestru a jsme moc rády, že se ho v letošním roce podařilo obnovit a zároveň se těšíme, až po stresujících zkouškách vyrazíme zase."

Mozek - paměť - učení

01.12.2019

"Velkým přínosem přednášky paní doktorky nebyl jen kvalitní odborný obsah, ale i dovednost převádění teoretických znalostí do praxe. To celé poutavou formou."

Antibiotický týden

22.11.2019

"Cílem je hlavně vyvrátit mýty týkající se účinnosti antibiotik na virové infekce a chřipku, připomenout správnou prevenci proti těmto onemocněním a seznámit veřejnost s takzvaným CRP testem."

Spolkové pivko

21.11.2019

"Náš spolek nám nedá moc možnost vydechnout, protože pro nás pořád připravuje nové a nové akce a přednášky, za což jsme moc vděční."

Návštěva Spolkového piva

"Studenti a zaměstnanci tvoří živý organizmus fakulty"

Time management

18.11.2019

"Naši trenéři nám dali spoustu cenných rad a tipů, jak zatočit s odkládáním plnění povinností a úkolů (zejména těch nepříjemných) na pozdější dobu."

Čaj o páté - soutěž v ochutnávání jednodruhových čajů

17.11.2019

"U jiných se zas soutěžící pěkně zapotili a to nejen proto, že byly čaje horké. Takovými byl i ten z nati kontryhele."

EPSA 16th Autumn Assembly, Poreč, Chorvatsko

17.11.2019

"Touha rozšířit si obzory v oblasti biologické léčby mimo školní osnovy, touha poznat studenty z celé Evropy a fungování jejich asociací, touha po profesním a osobním rozvoji. Toto spojovalo všechny účastníky 16th EPSA Autumn Assembly."

Cestovatelský večer

13.11.2019

"Dozvedeli sme sa napríklad, že portugalských lekárnikov môžete za tárou vidieť v civilnom oblečení, len s prehodeným bielym plášťom."

Psychedelika jako potenciální léčiva

13.11.2019

"Dnešní farmakologický pohled však začíná přinášet odpovědi na otázku, zda by i v dnešní době měly tyto látky mít místo v současné medicíně."

Training New Trainers

11.11.2019

"Naši edukaci zajišťovali čtyři výběroví EPSA trenéři s dlouholetou praxí, kteří nám přibližovali svět soft skillů a magie, která se odehrává za oponou."

Displaying results 1-12 (of 72)
  < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  >