Vánoční trhy v Norimberku

"Pohádková atmosféra!"

Vousatý listopad

03.12.2019

"Jelikož farmaceutická fakulta je proslulá tím, že většinu ze studentů tvoří ženy, začali jsme přemýšlet, jak bychom se mohli do akce zapojit jinak, než pěstováním kníru."

S medvídkem do lékárny

02.12.2019

"Tento projekt byl opravdu nádherným zpestřením zimního semestru a jsme moc rády, že se ho v letošním roce podařilo obnovit a zároveň se těšíme, až po stresujících zkouškách vyrazíme zase."

Mozek - paměť - učení

01.12.2019

"Velkým přínosem přednášky paní doktorky nebyl jen kvalitní odborný obsah, ale i dovednost převádění teoretických znalostí do praxe. To celé poutavou formou."

Slavic Student Summit 2019: Creating our future

30.11.2019

"Cílem summitu bylo spojit reprezentanty studentských asociací z Východní a Střední Evropy a otevřít témata týkající se inovací ve vyšším vzdělávání a vliv studentů, tedy jak mohou studenti přispět k jeho lepšímu rozvoji."

Antibiotický týden

22.11.2019

"Cílem je hlavně vyvrátit mýty týkající se účinnosti antibiotik na virové infekce a chřipku, připomenout správnou prevenci proti těmto onemocněním a seznámit veřejnost s takzvaným CRP testem."

Spolkové pivko

21.11.2019

"Náš spolek nám nedá moc možnost vydechnout, protože pro nás pořád připravuje nové a nové akce a přednášky, za což jsme moc vděční."

Návštěva Spolkového piva

"Studenti a zaměstnanci tvoří živý organizmus fakulty"

Time management

18.11.2019

"Naši trenéři nám dali spoustu cenných rad a tipů, jak zatočit s odkládáním plnění povinností a úkolů (zejména těch nepříjemných) na pozdější dobu."

Čaj o páté - soutěž v ochutnávání jednodruhových čajů

17.11.2019

"U jiných se zas soutěžící pěkně zapotili a to nejen proto, že byly čaje horké. Takovými byl i ten z nati kontryhele."

EPSA 16th Autumn Assembly, Poreč, Chorvatsko

17.11.2019

"Touha rozšířit si obzory v oblasti biologické léčby mimo školní osnovy, touha poznat studenty z celé Evropy a fungování jejich asociací, touha po profesním a osobním rozvoji. Toto spojovalo všechny účastníky 16th EPSA Autumn Assembly."

Cestovatelský večer

13.11.2019

"Dozvedeli sme sa napríklad, že portugalských lekárnikov môžete za tárou vidieť v civilnom oblečení, len s prehodeným bielym plášťom."

Displaying results 1-12 (of 74)
  < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  >