Saháš si na ně správně?

23.10.2023

V pondělí, 23.10. se konala první vzdělávací akce tohoto semestru - workshop zaměřený na správnou techniku samovyšetření prsou a varlat, který nesl název: Saháš si na ně správně? Interaktivní formou jsme se dozvěděli, jak se každý měsíc vyšetřit a prakticky si pak vše vyzkoušeli na modelech. O edukaci se postaraly dvě skvělé medičky z 1. Lékařské fakulty z organizace SCORA. Tímto jim ještě jednou děkujeme za velmi povedený workshop!

On Monday 23rd of October our first educational event of this year took place - a workshop focused of the right technique of breast and testicle self-examination called "Are you touching them correctly?" The interactive workshop showed us how to examine ourselves each month and we tried pretty much everything out on models. This training was provided by two amazing medical students of the 1st Medical faculty from the SCORA organisation. Thank you once more for this successful workshop!

IMG_9549-(1).jpg

IMG_9533.jpgIMG_9487.jpgIMG_9460.jpgIMG_9407.jpgIMG_9402.jpg