Zprávy - rok 2020

Cesty farmacie

09.12.2020

"S našimi hosty jsme se mohli podívat na obor farmacie, život či uplatnění po absolvování Faf UK do Holandska, Norska, Francie, dokonce i do vzdálené Austrálie."

Soft Skill Training - Život v rovnováze

30.11.2020

"Následně jsme si napsali, co se nám na těchto rolích líbí, nelíbí, co je nutné dělat v těchto rolích. Nakonec jsme se sami ohodnotili, jak dobře ty své role plníme. Byla to skvělá možnost pro sebereflexi."

Soft Skill Training - Hoříš, ale nevyhoříš

26.11.2020

"Trénink splnil má veškerá očekávání. Dozvěděla jsem se víc o syndromu vyhoření a znova si uvědomila, jak je důležité starat se o sebe nejen po stránce fyzické, ale i psychické, a že v životě jsou důležitější věci než práce nebo škola. Trénink mě i vedl k zamyšlení, zda se v mém okolí nenachází někdo, kdo by se s tímto syndromem mohl potýkat."

Spolkové pivko aneb Kurz pivní pomoci

24.11.2020

"Mezi již tradiční program patřil v první zmíněné místnosti náhled do blížících se spolkových akcí. Ve druhé místnosti probíhal speciální kurz pivní pomoci, který spočíval v předávání rad, tipů a taktik od zkušených starších studentů vystrašeným prvákům."

Movember

23.11.2020

"Ani přesto jsme se nevzdali a rozhodli jsme se šířit osvětu jinak! Právě kvůli koronaviru jsme vytvořili roušky, které na sobě měly knírky. Také jsme objednali nádherné placky ve tvaru knírku. Ty se studentům i zaměstnancům fakulty velmi zalíbily a šly jako na dračku!"

Antibiotický týden

19.11.2020

"Diváci byli nejen z řad studentů a vyučujících naší Hradecké fakulty, z Brněnské a Slovenských, ale i z řad laické veřejnosti. Je skvělé vidět spolupráci mezi jednotlivými asociacemi, které tyto online přednášky a diskuze pořádaly, protože díky tomu vyšel takhle povedeně celý týden."

Soft Skill Training - Jak začít rozhovor a dovést ho až do konce

12.11.2020

"Místo abychom o sobě říkali takové ty známé fráze typu: Jak se jmenuju, co dělám ve svém volném čase, kolik je mi let a co studuju, popustili jsme trochu uzdu fantazie, zavzpomínali na své dětství a mluvili o své nejoblíbenější pohádkové postavičce a o důvodech, proč právě ona je naše oblíbená."

KAM NA DIPLOMKU Díl 2.

05.11.2020

"I ve druhém dílu cyklu „Kam na diplomku“ jsme se u obrazovek sešli v hojném počtu. Od vážených hostů studenti získali cenné informace, doporučení i rady a z vlastního pohledu mohu říci, že mé představy o diplomové práci jsou opět o něco ucelenější. Rozhodně si nenechám ujít další díl. "

Spolkové pivko

27.10.2020

"Po seznámení s novinkami jsme byli rozházeni do menších skupin, kde jsme diskutovali o všem možném i nemožném. Byla to opravdu super akce a věřím, že až se budeme moci sejít “live” bude to ještě o to lepší.."

KAM NA DIPLOMKU

22.10.2020

"Hlavním hostem večera byl Assoc. Prof. PharmDr. Jaroslav Roh, Ph.D., který se jakožto proděkan pro vědecké záležitosti zhostil obecného povídání o diplomových pracích a poté se jakožto vedoucí katedry rozmluvil o možnostech, strastech i slastech diplomových prací na katedře organické a bioorganické chemie. Doplnění jeho slov poskytl čerstvý doktor Mgr. Petr Matouš, PhD. a diplomant Marek Macuš."

Přednáška o SEPu

21.10.2020

"Pro lepší představu, co nás na praxi (stáži) čeká, nás se svými zkušenostmi seznámila Zuzka Květenská. Strávila několik týdnů v Portugalsku a vylíčila nám, jak vypadal její běžný den a práce v portugalské lékárně.  Lákavě znělo ale i povídání o místní kuchyni."

Let's wear pink - pojďme nosit růžovou

21.10.2020

"V koridoru mezitím fotila zájemce naše druhá fotografka. Když se obešly všechny katedry, pokračovaly obě naše fotografky ve focení lidí oděných do růžové, kteří procházeli koridorem, a to i poté, co došly stužky. Samozřejmě jsme jim nezapomínali dávat cedule se slogany o samovyšetření prsu."

Displaying results 1-12 (of 33)
  < 1 | 2 | 3  >